Oslavy narozenin v Čarostromě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oslavy narozenin v Čarostromě

Foto: Čarostrom

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nabízíme prostor a servis pro uspořádání narozeninových oslav a firemních akcí pro rodiny. K dispozici je kavárna s kapacitou 30 osob, prostorná dětská herna, učebna, venkovní terasa a krásná velká zahrada s kapacitou 40 osob. Pri oslavě s menším počtem osob je možné rezervovat stoly nebo část kavárny, při větších akcích je možné uzavřít kavárnu pro veřejnost a uspořádat soukromou akci. Rádi pro vás uspořádáme: - rodinné narozeninové oslavy - narozeninové oslavy pro spolužáky a kamarády - třídni srazy s dětmi - firemní dětské dny - vánoční večírky a další dle vašeho přání.. Pro oslavu při jakékoli příležitosti zajistíme: výzdobu, catering, pozvánky, tvořivé dílny, animační programy, diskotéku, karaoke, skákací hrad a mnoho dalšího dle vašeho přání. Vše na míru, s ohledem na počet účastníků, věk dětí a tématické ladění akce. Z cateringu nabízíme: obložené mísy, domácí dorty a dezerty, chlebíčky, muffiny, cupcakes, domácí brumíky, opékání buřtů, grilování a další.

> Otevírací doba

Dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Chrudim
Ulice: Na Rozhledně 766
Telefon: 775 275 780
E-mail: [email protected]

> Komentáře