Oslavy v Cedru | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oslavy v Cedru

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Narozeninová oslava pro děti s programem na přání Ušetříme vám starosti a připravíme vašemu dítěti nezapomenutelný zážitek. Proč si vybrat naši narozeninovou oslavu, co můžete očekávat? Profesionální zajištění organizace oslavy Zajímavý a originální program narozeninové oslavy v délce 2,5 hodiny, na který budou děti vzpomínat (vycházíme z našeho bohatého know-how v oblasti práce s dětmi) Výběr z pestré nabídky narozeninových balíčků Elektronickou pozvánku s dětským motivem dle vašeho výběru Elektronickou narozeninovou fotovzpomínku – 2 verze: pro oslavence a pro další účastníky oslavy Malý dárek pro každého účastníka Jednoduché občerstvení pro účastníky oslavy Laskavé vedení oslavy, milý přístup k dětem, veselou atmosféru Zkušené lektorky s bohatými zkušenostmi s prací s dětmi a organizací dětských aktivit Příjemné prostředí vhodné a vybavené pro dětské aktivity Zázemí pro rodiče, kteří chtějí na děti počkat – kaFárna - místnost s kávovarem, rychlovarnou konvicí a hračkami pro čekající sourozence. Espresso pro čekající rodiče zdarma.

> Otevírací doba

dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Centrum dětí a rodičů, z.s.,1. ZŠ, Západní 18 (zadní vchod od hř
Telefon: 777 036 704
E-mail: [email protected]

> Komentáře