Rodinné centrum Na schodech | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Na schodech

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rodinné centrum na okraji Plzně, ve kterém parta lidí pořádá různé akce pro děti. Nechybí zde dětská herna, možnost uspořádat narozeninovou oslavu i s programem nebo nechat děti přespat v rámci spacákového večírku. Centrum se nachází v Černicích na periferii Plzně v nově zrekonstruovaném prostoru bývalé hospody, o který se stará parta nadšených lidí, nabízí různé workshopy, kulturní akce pro děti i dospělé a samozřejmostí je pestrá nabídka kroužků pro všechny věkové kategorie. O prázdninách Na Schodech pořádají příměstské tábory. Vyhlášené jsou místní spacákové večírky, kdy je pro děti připraven poutavý program s přespáním, a rodiče si mohou užít volný večer. Rodinné centrum také organizuje tradiční akce, jako je Čarodějnický večer u ohně, Den dětí, Mikulášská besídka a Adventní odpoledne. Centrum nabízí také uspořádání dětské narozeninové oslavy na míru i s programem. V dopoledních hodinách je možné tady využít hernu a dát si kávu, zatímco si děti spokojeně hrají. Vkusně zrekonsturovaný prostor a nadšení místních dělají z tohoto centra místo, kam se rádi vracíme.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň - Černice
Ulice: U Školy 4
Telefon: 776 595 454
E-mail: [email protected]

> Komentáře