Oslavy v Rodinném centru Na schodech | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oslavy v Rodinném centru Na schodech

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rodinné centrum na okraji Plzně, ve kterém parta lidí pořádá různé akce pro děti. Nechybí zde dětská herna, možnost uspořádat narozeninovou oslavu i s programem nebo nechat děti přespat v rámci spacákového večírku. Centrum se nachází v Černicích na periferii Plzně v nově zrekonstruovaných prostorech bývalé hospody. Máte na výběr ze dvou možností: 1. POUZE PRONÁJEM PROSTOR 1 000 Kč za 2 hodiny, každá další hodina za 250 Kč (30 minut před zahájením akce na přípravu prostoru a 30 minut po ukončení akce na opuštění prostoru zdarma) 2. PROGRAM TEMATICKÉ OSLAVY Svěřte přípravu a organizaci oslavy našeho týmu a užijte se svým dítětem slavnostní den v klidu a pohodě. Máte doma malého piráta nebo princeznu? Hrajete si rádi na vampýry nebo na indiány? Chtěly děti na oslavě soutěžit, tvořit nebo tancovat? Připravíme oslavu šitou na míru přímo pro vašeho bratříčka a jejího hosta, preferujeme individuální přístup. Naše prostory nabízí širokou škálu využití od herny až po dvorek.

> Otevírací doba

dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň - Černice
Ulice: U Školy 4
Telefon: +420 721 756 683
E-mail: [email protected]

> Komentáře