Soukromé jesle - Chůvička Praha, s.r.o. | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soukromé jesle - Chůvička Praha, s.r.o.

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

2  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Jesle Praha 2 – Vinohrady a Jesle Praha 8 - Střížkov CHŮVIČKA-Praha s.r.o. vznikla v roce 2005 v součinnosti s Mateřským centrem POMAD – péče o matku a dítě. Náplní činnosti Chůvičky bylo zpočátku pouze hlídání dětí v domácnosti. V současnosti pracují v jeslích Chůvička proškolené zdravotní sestry a pedagogický personál. Chůvička stejně jako POMAD je výukovým pracovištěm pro budoucí sestry a porodní asistentky. I proto je přístup k dětem v souladu s posledními trendy v pediatrii, dětské psychologii a pedagogice. Jsme domácké jesle. Zaměření Chůvičky • Usilujeme o výchovu respektující individualitu dítěte a osobnost jedince i když nejsme Montessori. Snažíme se upřednostňovat harmonický rozvoj osobnosti každého dítěte se zohledňováním individuálních zvláštností. Zaměřujeme se na rozvinutí mluvy, upevňování hygienických návyků, rozvoj myšlení, jemné i hrubé motoriky, výuku hrou, hodně hudby, orientujeme se na tělesnou a sportovní výchovu – to vše je v ceně školného. • Naše zařízení má zpracovaný vlastní vzdělávací program. Pedagogická práce je plánována podle Ročního plánu, který obsahuje koncepci práce a filosofii výchovného a vzdělávacího působení. • Obsahem plánu jsou konkrétní cíle, o jejichž splnění v průběhu roku usilujeme. Charakter uspořádání průběhu dne v jeslích se snažíme přizpůsobit životu v rodině. Kromě jiného využíváme kalendářních svátků během roku k seznamování s lidovými tradicemi. Snažíme se dětem zprostředkovat především emocionální prožitky, zážitky při společných oslavách svátků, narozenin, vánoc nebo Dne matek. Navštěvujeme divadla, zveme baviče-vše s výchovným zaměřením. Klademe velký důraz na adaptaci nových dětí v kolektivu. Naše domácí jesle nabízí vašim dětem od 6 měsíců věku dítěte do 3 let, kvalitní čerstvou stravu. Chcete-li nás navštívit a rozhlédnout se u nás, rádi vás provedeme po telefonické domluvě: +420 724 721 858

> Otevírací doba

7:00-17:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Italská 13
Telefon: +420 724 721 858
E-mail: [email protected]

> Komentáře