Komunitní centrum a zahrada Kotlaska | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Komunitní centrum a zahrada Kotlaska

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Chybí Vám v Praze místo v zeleni, kde byste si mohli odpočinout a načerpat energii? Pak právě pro Vás jsme v červnu 2017 otevřeli Komunitní centrum a zahradu Kotlaska, prostor pro městské zahradničení, kulturní, společenské a vzdělávací aktivity. Co to je Kotlaska? Přízemní budova se společenskou místností včetně kuchyně a hlavně s velkou zahradou (3 000 m²), asi 5 min. chůze od metra Palmovka. Co Kotlaska nabízí? - příležitost pro zpestření volného času obyvatel (či návštěvníků) Prahy, zejména lokalit Libně a Karlína - volnočasové aktivity (např. hatha jóga či jóga proti bolavým zádům, pletení houpacích sítí, besedy, setkání komunitních zahradníků, zahradnické workshopy aj.) - možnost pěstovat vlastní ovoce, zeleninu, bylinky nebo květiny - akce spojené s pěstováním a péčí o společný prostor zahrady - odpočinkovou a piknikovou zónu, včetně herních prvků pro Vaše děti - vnější i venkovní prostory k pronájmu pro pořádání nejrůznějších akcí Dalším účelem centra je podporovat osoby s trestní minulosti formou pracovního tréninku při údržbě zahrady a provozu centra, poradenstvím i nabídkou účasti na volnočasových aktivitách

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 8
Ulice: Kotlaska
Telefon: 770 148 280
E-mail: [email protected]

> Komentáře