KDS - Kladenská dopravní a strojní - zážitkové vlaky a pronájem vlaků | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

KDS - Kladenská dopravní a strojní - zážitkové vlaky a pronájem vlaků

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

ZÁŽITKOVÝ VLAK tvoří dva vozy řady Bc a jeden vůz původní řady Bt, který dostal po přestavbě označení na řadu BR. Všechny tři vozy tvoří soupravu zážitkového vlaku, který může být způsobem prezentace Vaší společnosti či Vás osobně. Tato „inteligentní souprava“ nabízí nepřeberné množství zážitků, které pro Vás připravíme dle Vašich požadavků. Co Vám můžeme nabídnout? Soukromé VIP akce např. svatby, narozeninové večírky, oslavy významných událostí či životních jubileí Firemní VIP akce – teambuildingy specializované na klienty společností, obchodní partnery či zaměstnance Realizace akce: Zážitkový vlak přistavíme na Vámi určené místo po celé České a Slovenské republice a současně je možné vlak vypravit i z průmyslových vleček Zajistíme kompletní catering ve vlaku a případný doprovodný program, který může být i mimo vlak Zajistíme hudební produkce v soupravě i mimo ni (koncert, diskotéka ve vlaku apod.) Připravíme kompletní celodenní/celovečerní program pro Vaši skupinu Specifikace vozů: Vozy jsou vybaveny audio a video systémem, jehož součástí jsou LCD televizory pro prezentace. Audio systém umožňuje propojení všech tří vozů a je možné uskutečnit komentované prezentace bezdrátovými mikrofony. Vše je možné využít i mimo soupravu vlaku. Souprava disponuje elektrocentrálou o dostatečném výkonu, který zajišťuje stálou dodávku 230 V a je tak možné používat ve vozech jakékoliv standardní elektrické spotřebiče. Vozy jsou tím zcela nezávislé na místě odstavení. Tepelný komfort je zajištěn nezávislými teplovodními agregáty. Soupravu je možné řadit v případě potřeby do běžných vlaků osobní přepravy a disponují průběžných kabelem pro vlakové topení. Oba vozy řady Bc jsou vybaveny kuchyní se zázemím pro přípravu jídel. Vozy jsou řazeny v režimu RIC. Kapacita tří vozové soupravy je 140 sedících osob. Je možnost využití i lehátkové úpravy s možností 56 míst na spaní. KDS, s.r.o. zajistí veškerou organizaci, plán akce, přistaví kompletně připravený vlak s počty vagonů odpovídající počtu klientů, catering a případně i doprovodný program na přání zákazníka.

> Otevírací doba

Dle jízdního řádu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Kladno
Ulice: Kladno nádraží

> Komentáře