Cukrárna Na Pěšině | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cukrárna Na Pěšině

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jsme tradiční česká cukrárna a našim zákazníkům dodáváme sladkosti již přes 10 let. Vsadili jsme na českou klasiku a touto cestou se snažíme stále jít. Můžeme se pochlubit skutečnými mistry cukráři, kteří mají mnohaleté zkušenosti a vědí, že jen s kvalitními surovinami se dají připravit opravdové lahůdky. V naší nabídce najdete jen sladkosti, které mají opravdovou chuť a připravují se podle tradičních receptur, včetně kvalitních korpusů námi pečených pro všechny naše výrobky. Pokud si u nás dáte dort se šlehačkou, budete jíst skutečnou šlehačku, ne její rostlinnou náhražku, která je sice trvanlivější a lépe drží tvar, nicméně chutí se té pravé (živočišné) ani zdaleka nevyrovná. Naše sladkosti nemají dlouhou trvanlivost, ale za to jsou vždy čerstvé. V naší nabídce najdete výrobu a prodej narozeninových a svatebních dortů, dále v našem sortimentu naleznete zákusky i minidezerty, dorty krémové, tvarohové, šlehačkové, ovocné, dětské a marcipánové a také pečeme Velikonoční i Vánoční pečivo. S pečlivostí našich babiček připravujeme sladké dobroty, které okouzlí Vaší slavnostní tabuli. Zkrátka pečení nás baví a všechno co děláme, děláme s chutí. Chuť má u nás jednoznačně nejvyšší důležitost. Proto věříme, že i Vám bude u nás chutnat. Naše výrobky nikam nerozvážíme a věnujeme se pouze výrobě do své prodejny, aby naši zákazníci nepřicházeli o kvalitu výrobků. V naší cukrárně také naleznete příjemné vnitřní i venkovní posezení s ochotnou obsluhou. Dětským pískovištěm a krásnou zahradou, kde si můžete odpočinout u dortíku s kvalitní kávou či čajem nebo sklenkou dobrého vína, nebo oslavit narozeniny. Těšíme se na Vás!

> Otevírací doba

9:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 8
Ulice: Spořická 314
Telefon: 731 447 713
E-mail: [email protected]

> Komentáře