Dětská herna a kavárna Chaloupka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětská herna a kavárna Chaloupka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nově pro vás a vaše děti otevíráme kavárnu s prostornou dětskou hernou. Stylové prostory v designu venkovské chalupy, s dřevěnými prvky se prolínají v celé kavárně i herně. Nabízíme jednorázové i pravidelné hlídání vašich dětí s neustálým dohledem našich chůviček. Nudu u nás nehledejte, umíme se postarat o akční i ty méně kolektivní děti. Děti mají k dispozici dřevěné prolézačky s klouzačkou. Na své si přijdou i šplhavci, stavaři mohou postavit hrady a skrýše s molitanovou stavebnicí, skákači zas trampolínu a děti s uměleckou duší mohou využít rozměrnou křídovou tabuli. V Chaloupce nechybí ani výrobní ponk pro kluky a vybavená kuchyňka pro holčičky. Panenky, míče, stavebnice a jiné u nás mají domov samozřejmě také. Myslíme i na rodiče a doprovod, kteří si rádi vychutnají v klidu svůj šálek kávy, čaje nebo domácí limonádu. Máte rádi sladké a slané dobroty? Vyberete si z bohaté nabídky domácích zákusků, nebo teplého či studeného slaného občerstvení. Myslíme na vaše zdraví, a tak u nás najdete sortiment z těch nejkvalitnějších surovin. Možnost pořádání narozeninových oslav

> Otevírací doba

9:00-18:00 (všední dny)

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Antala Staška 16
Telefon: 774037810
E-mail: [email protected]

> Komentáře