Přehrady fest - Slapy, Vranov, Seč | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Přehrady fest - Slapy, Vranov, Seč

> Termín

12.7.2019 - 13.7.2019
2.8.2019 - 3.8.2019
9.8.2019 - 10.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přehrady jsou dvoudenní hudební festival pro celou rodinu. V létě 2019 v krásném prostředí kempů zakotví nejen české kapely, ale i divadelní soubory. Vaše děti zabaví představení, workshopy i různé atrakce. Ale především si užijete pláže, koupání a vodní sporty. Na festivalu vystoupí přední čeští umělci a kapely, jako například Chinaski, Mig 21, Ben Cristovao, Marek Ztracený, Mirai nebo IMT Smile. Nebude chybět festival pro děti Pigyáda nebo Táborák stage, na které muzikanti zahrají táborové písně. Pigyáda pro děti Kapela Chinaski vystoupí i na Pigy Stage. Dětská festivalová zóna nabídne kromě aktivně-zábavního program, workshopů, planetária s nočním promítáním, také aktivní zapojení do kurzů break dance, zpívání s Bibibum, školy kouzel s Magic Maxem nebo Cirkusito – malé cirkusové kejklování. Programem provedou Pavel Cejnar a Michal Fridrich alias Mišuge z Cirkusu LeGrando. Pigy Stage dětem nabídne ranní protažení s Hankou Kynychovou, vystoupení Lollipopz nebo hudební vystoupení mladých zpěváků. Možnost koupání, vodní vyžití všeho druhu a orientace na rodiny s dětmi spolu s krásným prostředím vybraných lokalit a jejich okolí, dělají z Přehrad jedinečný festival. A pokud jste nestihli festival na Slapech, přijeďte na Vranov anebo na Seč!

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Křečovice, Vranov, Seč
Ulice: více míst viz. program akce

> Komentáře