Sportrelax JH s.r.o | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sportrelax JH s.r.o

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Za návštěvu určitě stojí oddělené dětské bazény (bazén s chrličem + ledvina s masážní lavicí a chrličem), kde mají přístup děti pouze s doprovodem. Teplota vzduchu a vody se pohybuje v rozmezí 30º - 33ºC. Naleznete de také relaxační bazén se slanou vodou o teplotě nad 30ºC, divokou řekou, vířivkami, chrličemi, masážnílavicí, parní kabinou a tobogánem, který v délce 45 metrů má dojezdový bazének s hloubkou 0,5metru. O víkendech, svátcích a letních prázdninách je možné navštívit restauraci přímo z relaxační části. V bazénu se nachází také plavecká škola. Zde probíhají kurzy vaničkového plavání miminek, výuka plavání batolat až po děti předškolního věku, výuka plavání pro základní školy, kurzy plavání pro děti školního věku, aquabelní plavání i individuální výuka pro každého. O prázdninách PŠ pořádá týdenní Příměstské tábory s plaváním pro děti od 6 do 13 let. Venkovní aquapark má dětské brouzdaliště vhodné zejména pro nejmenší děti. Opalování je natravnaté ploše s nádherným výhledem na starobylou část města se zámkem.

> Otevírací doba

dle provozovatele

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Jindřichův Hradec
Ulice: Jáchymova 865/III

> Komentáře