Ztracený svět | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ztracený svět

> Termín

22.6.2019 - 8.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Zima je u konce a příroda se pomalu začíná probouzet. V rozpuku je i zámecká zahrada v Českém Krumlově v čele s Otáčivým hledištěm, které již nedočkavě vyhlíží návrat dinosaurů ze Ztraceného světa! Příběh o putování do středu amazonského pralesa, podle předlohy A. C. Doyla, Vám představí skupinku anglických vědců, kteří se snaží najít důkazy o prehistorických zvířatech. Na své cestě do historie se setkají nejen s opolidmi či pterodaktyly, ale zažijí i velkolepý příchod velociraptorů a tyranosaurů. Dočkáte se humoru, napětí i romantiky. Z ohlasů diváků: „Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za nádherný zážitek, jakým bylo večerní představení Ztracený svět, které jsem měla možnost v neděli se synem shlédnout „na točně“. Počasí nám přálo a tím, že bylo představení večer, mělo úžasně podmanivou atmosféru. Děkuji za skvělý nápad, úžasné provedení, profesionální práci všech, byla to opravdu paráda! Moc jsme si to užili, moc díky všem, kteří se podíleli na tom, aby vše klaplo. Když jsem zavřela oči a nechala na sebe působit atmosféru a zvuky, byla jsem kdesi v Amazonii na náhorní plošině i s dinosaury (a trochu se i bála), prostě fakt super!„ Dobrodružná podívaná pro celou rodinu se do Krumlova vrátí již 22. června a bude své diváky bavit (i děsit) až do 8. září.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Český Krumlov
Ulice: U Zámecké zahrady

> Komentáře