Kino na kolečkách | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kino na kolečkách

Foto: Kino na kolečkách

> Otevřeno

červen, červenec, srpen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vážení diváci, vítejte v Kině na kolečkách! Právě touto větou můžeme přivítat návštěvníky kina i ve Vašem městě. Pravda, kin je u nás hned několik. Nalezneme ovšem obce a města, ve kterých by stálý provoz kamenného kina, nebo letního kina, nebyl možný. Právě tímto fenoménem se zabýváme. Připravili jsme pro Vás službu, která umožňuje realizovat kino téměř kdekoli. Ať už jde o Sokolovny, bývalá kina, nebo parky, fotbalová hřiště apod. Po celý rok cestujeme a přivážíme divákům zážitky v podobě filmových projekcí, přímo do jejich bydliště a to především díky našemu vybavení, které umožňuje širokou adaptabilitu. Hledáte-li tedy kulturní aktivitu, která by oslovila širokou veřejnost a zároveň není organizačně náročná, je pro vás mobilní kino to pravé. Žádné dlouhé a náročné přípravy. Stačí se rozhodnout, kdy a kde chcete kino uspořádat, a zamluvit si jej přes náš objednávkový formulář. My posléze zajistíme vše od výroby šablony plakátu, přes instalaci veškerých zařízení kina, po rozloučení s diváky. Budeme se tedy těšit na viděnou u filmového plátna.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Kouřim
Ulice: Dobropolská 531
Telefon: +420 732 753 126
E-mail: [email protected]

> Komentáře