Velikonoce ve sklepení zámku Litomyšl | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Velikonoce ve sklepení zámku Litomyšl

> Termín

30.3.2019-22.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Věděli jste, že Ozdoba CZ s.r.o. vyrábí nejen vánoční dekorace na stromeček, ale také velikonoční vajíčka? Možnost si je dotvořit podle svých představ mají návštěvníci Zámeckého sklepení v Litomyšli o Velikonocích. Workshop zdobení skleněných kraslic zajišťuje zábavu nejen pro děti, ale i dospělé. Dát koledníkům vlastnoručně dotvořené skleněné vajíčko, se může pro někoho stát zajímavou velikonoční tradicí. V omezeném množství jsou již nazdobené skleněné ozdobičky také ke koupi. Navíc je možné pořídit skleněná zvířátka, jako jsou kuřátka, zajíčci či kačenky. K tomu se návštěvníci mohou těšit také štěstíčka v podobě drobností, které získají zakoupením losu. Kdo si ale rád hraje a luští záhady, čeká ho herní plánek, s nímž se projde po sklepení a zapojí se do degustace vín a ovocných moštů. K tomu na něj čeká poznávání soch od Olbrama Zoubka.

> Otevírací doba

Otevřeno pouze v sobotu a neděli a o velikonočních svátcích od 10:00 do 16:00. V období od 19. do 22. 4. budou ve sklepení přítomna i živá zvířátka.

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Litomyšl
Ulice: Zámecké sklepení, Jiráskova 133

> Komentáře