Zimní stadion Icerink | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zimní stadion Icerink

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

V pražských Strašnicích, mezi základní školou Olešská a Jižní spojkou, se nachází zimní stadion, otevřený v únoru 2018. Areál nabízí dvě ledové plochy, moderní zázemí, celoroční provoz a perfektní led, za který by se nestyděli ani v NHL. Přijďte na veřejné bruslení do Icerinku. Dvě ledové plochy, moderní zázemí, celoroční provoz a perfektní led nabízí dostatek komfortu pro bruslaře všech úrovní. Termíny pro veřejné bruslení jsou k dispozici na ráno i večer, v týdnu i o víkendu, tak aby si vybral každý. Počítáno je i s nestandardními požadavky, a proto jsou připraveny speciální koncepty veřejného bruslení pro rodiny s dětmi a pro hokejisty. A v budoucnu zde plánují několik dalších zábavných akcí. Kdyby vám náhodou nestačilo ani to, můžete si pronajmout ledovou plochu jenom sami pro sebe. Na stadionu nechybí ani půjčovna bruslí, dospělí si je mohou vypůjčit za 100 Kč, děti za 60 Kč. Stadion je určen pro veřejné bruslení, budou ho využívat děti ze škol a školek i mladí hokejisté a krasobruslaři pod vedením bývalého juniorského hokejového reprezentanta Martina Holého a krasobruslaře Tomáše Vernera.

> Otevírací doba

pondělí - pátek 06:00 - 24:00
sobota - neděle 08:00 - 24:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10
Ulice: Přetlucká 3422/23
Telefon: 737 213 051
E-mail: [email protected]

> Komentáře