Město robotů v OC Chodov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Město robotů v OC Chodov

Foto: Centrum Chodov

> Termín

5.7.2019 - 1.9.2019

> Hodnocení

3.4  (9x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

"Město robotů" - je 72 nejnovějších robotů z USA, Japonska, Jižní Koreje, Velké Británie a Ruska, a také Tesla show, 8 zón virtuální a rozšířené reality, divadlo robotů, zařízení pro pohyb objektů sílou mysli a další technologie budoucnosti. Nejnovější roboti z celého světa Z výstavy v Las-Vegas, Pekingu, Londýně a Berlíně přišel francouzský robot Ryti, realistický robot pavouk z knihy Guinnesových rekordů a robot tanečník poslední generace chytrých robotů. Show a experimenty Vyber si místo v prvních řadách a pozoruj představení robotů herců v robotickém divadle, tancuj s roboty, vychutnej si hudby s blesky a zúčastni se vědeckých pokusů. Roboti pomocníci Seznamte se s roboty, kteří jsou připraveni udělat za tebe veškerou domácí práci: umyjí okna a zrcadla do lesku, poradí recept na chutný dort, pohrají si s dětmi a dokonce udělají raní kávu. A robot Djibo si vyfotí všechny tyto okamžiky na památku - určitě se budete smát a radovat! Workshop dílna V naší robotické dílně můžete během jedné hodiny sestavit robota a dokonce si ho vzít domů. Také můžete kreslit 3D perem nebo sestavit kostým pro robota z věcí, které máte po ruce. Vstupné 499,- / 399,- Kč Děti do 3 let zdarma Workshop kurzy jsou placeny zvlášť.

> Otevírací doba

9:00-21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Roztylská 2321/19

> Komentáře