Děti za korunu do Aquapalace Čestlice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Děti za korunu do Aquapalace Čestlice

> Termín

1.2.2019 - 17.3.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jarní prázdniny - Dítě za korunu Přijďte si užít jarní prázdniny do Aquapalace Praha. Děti mají vstup pouze za 1 Kč.* (přesné podmínky akce viz. níže) Připravili jsme pro vás: - mořské vlnobití v Paláci pokladů - zábavu v Dětském koutku - otevřené jsou všechny tobogány i skluzavky ve vnitřní zóně - každodenní vesmírné animace - virtuální realitu na Magic Tube - v odpoledně-večerních hodinách Laser show Podmíníky akce Dítě za 1 Kč: - Platnost akce 1. 2. - 17.3.2019 - Platí pro 1 dítě do 150 cm nebo do dne 12. narozenin včetně s 1 platící dospělou osobou, která zakoupí vstupenku na pokladnách nebo v e-shopu Aquapalace Praha a zároveň platí na dospělé dárkové vstupenky uplatněné během akce "Dítě za korunu" - Děti nad 150 cm výšky platí studentské vstupné - Délka pobytu dítěte je závislá na době vstupenky zakoupené platící dospělou osobou - Akce a slevy nelze kombinovat za žádných podmínek - Po překročení délky doby zakoupené vstupenky se účtuje překročená doba v minutách dle platného ceníku

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Čestlice
Ulice: Pražská 138

> Komentáře