Struny dětem - Rodinný festival pro zvídavé děti a hravé rodiče | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Struny dětem - Rodinný festival pro zvídavé děti a hravé rodiče

> Videogalerie

> Fotogalerie

> Termín

27.3.2020-29.3.2020

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Oblíbený rodinný festival Struny dětem v Minoru chystá opět pestrý program plný hudby, tance, her a vyprávění pro všechny tvořivé děti i hravé rodiče. Jaké to je, když si múzy hrají? To se dozvíte poslední březnový víkend na vašem oblíbeném rodinném festivalu Struny dětem v Minoru. Již tradičně s příchodem jara ožijí prostory divadla Minor a Novoměstské radnice nabitým programem. Opět se můžete těšit na pestrou paletu představení, koncertů, výtvarných dílniček a kreativních workshopů. Struny dětem pro své návštěvníky připravují hned několik premiér. Iva Bittová ve svém sólovém představení Opičák a pitomci vtipně poodhalí dětem, jak hloupě se často chovají dospělí, když chtějí být důležití… Hudbu pro I. dámu naší alternativní scény na tělo složil uznávaný skladatel Aleš Březina. Zábavnou show plnou vtipných glos a chytlavých melodií připravuje osobitá zpěvačka Barbora Poláková. Do světa hmyzí říše vtáhne děti Beata Hlavenková, která v koncertní premiéře se svým týmem uvede představení inspirované knihou Ó, Ó, Ó, Vajíčko. Koncertem provede mj. herečka Martha Issová. Na scénu divadla Minor se díky Strunám dětem vrátí i další projekt Beaty Hlavenkové - ikonické Pišlické příběhy s Ivanem Trojanem v roli vypravěče. Se čtyřmi muži s klarinety alias Clarinet Factory procestujeme kus hudebního světa, pozvou si beskydský vokální soubor Grunik. ➤ Koncertní mistr České filharmonie Jiří Vodička se v tradičním festivalovém setkávacím formátu představí s klavíristou Martinem Kasíkem. --- TO VŠE A MNOHEM VÍCE NA STRUNÁCH DĚTEM --- Řada dalších dílniček a hravých zón nabídne v sobotu a v neděli odpočinek i místo pro aktivní kreativitu zdarma. Detailní informace a předprodej k dispozici na webu. VSTUPENKY V PRODEJI OD PÁTKU 17. LEDNA OD 10:00 HOD!

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Divadlo Minor - Vodičkova 674/6, Novoměstská radnice

> Komentáře