Březnové lyžování na Monínci zdarma! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Březnové lyžování na Monínci zdarma!

> Termín

1.3.2020 - 31.3.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Počasí moc nepřeje, ale na Monínci je garance sněhu zajištěna! Přijďte si užít jarní prosluněnou lyžovačku! Ubytujte se v hotelu Monínec a lyžujte zdarma! Aktuálně jsou na Monínci v provozu všechny vleky a sjezdovky a lyžuje se denně od 9 do 16 hodin, večer od 18 do 21 hodin probíhá večerní lyžování. Na hlavní sjezdovku Monínce vás vyveze pohodlná čtyřsedačková lanovka. Ze sjezdovky se zhruba v první třetině můžete dostat také na kotvu a sjíždět tak jen prudší část kopce. Lanovka může přepravit až 2 400 lidí za hodinu. Na sjezdovkách leží v současné době 50 cm sněhu. Díky nové technologii zasněžování Snowfactory se předpokládá, že se bude na Monínci lyžovat minimálně do konce března. Technologie vytváří sníh, který je bez jakýchkoliv chemických přísad a je založený pouze na dvou hlavních zdrojích – vodě a vzduchu. Sníh tvoří malé ledové šupinky. Ty mají teplotu -5 °C, a proto také produkují vlastní chlazení a udrží se tak venku déle. Doposud se Snowfactory ve světě používalo zejména pro biatlonové tratě nebo skokanské můstky.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Sedlec
Ulice: Skiareál Monínec

> Komentáře