Lezecká stěna Kladno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lezecká stěna Kladno

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Lezecká stěna Kladno byla postavena na konci září 2013 a nabízí dětem i dospělým lezecké cesty různých obtížností v délce až 18 metrů. Nízká boulder stěna, kde se leze bez lana, je vhodná pro začátečníky a pro trénink síly a techniky. Dají se tu také hrát různé skupinové hry a celá rodina si tu může lézt najednou. Zkušenejším lezcům, kteří již znají základy lezení a jištění, nabízí lezecká stěna mnoho cest různých obtížností. Více než 70 cest na 34 jistících liniích se obměňují několikrát ročně a díky délce až 18 metrů jsou skvělým prostředkem na trénink vytrvalosti. Pro koho by stěna byla příliš vysoká je na cestách možnost vrátit se dolů i v půli stěny. Pro úplné nováčky je možné objednat instruktora a domluvit si buď individuální lekci, či celý kurz. Tyto kurzy jsou vhodné pro děti i dospělé. Na stěně je také bar s občerstvením, který nabízí mimo jiné výbornou kávu a půjčovnu lezeckého vybavení. V prostoru stěny je také cestovatelský klub, kde se konají přednášky, cestopisy a promítání.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Kladno
Ulice: Klub Start Up, Huťská

> Komentáře