Týnská lezecká stěna Ultra Ant | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Týnská lezecká stěna Ultra Ant

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Asi 200 m za Týnským chrámem v centru Prahy se nachází lezecká stěna Ultraant. Od roku 1998 patří k nejstarším lezeckým stěnám v Praze. Po rekonstrukci v létě 2012 zde mohou lézt všechny věkové kategorie. Celková plocha stěn pro lezení je kolem 260 m2. Raritou a exkluzivitou jsou zde 3funkční naklápěcí stěny, kterými lze modifikovat obtížnost cest až o 2 stupně UIAA. Maximální výška stropu je 7 m. Nabízíme lezení s lanem a také velké množství boulderů 5 druhů obtížností. Dopadiště je po celé cca 100 m2 ploše stěny. Na stěně jsou posilovací prvky jako hrazda, kampus, žebřík. V půjčovně je možné vypůjčit vše na lezení. K odpočinku a občerstvení lezců slouží bar, wifi připojení a projekce filmů s lezeckou tématikou. Pořádáme lezecké kurzy pro děti i dospělé. Prostory lze pronajmout, jak pro lezení, tak pro různé akce, promítání, firemní programy.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Týnská 17
Telefon: 777 654 799

> Komentáře