Lezecký areál Big Wall | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lezecký areál Big Wall

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Lezecké centrum v pražských Vysočanech nesoucí název Big Wall, už svým názvem napovídá, co příznivcům lezení přináší a nabízí nového – jedná se totiž o nejvyšší umělou lezeckou stěnu s cestami až 20 metrů vysokými v České republice. Lezecké centrum Big Wall nabízí svým návštěvníkům 3000 m² lezecké plochy s 10, 15 a dokonce neuvěřitelných 20 metrů vysokými lezeckými cestami s velmi pestrou škálou profilů. Vedle cest pro lezení s lanem zde ovšem nabízí i lezení takzvaně boulderové, pro které mají vystavěnou boulderovou galerii o celkové lezecké ploše 300 m², s neustále obměňovanými cestami. Návštěvník zde najde mnoho ukloněných profilů, kolmic zpestřených strukturami, unikátními krápníky, spáry, komín, laminátový masiv a velké množství mírně převislých profilů. Díky tomu, si zde přijdou na své, jak zkušení a ostřílení borci, tak i absolutní začátečníci z řad lezců. Jedná se o poměrně nový lezecký projekt, zasazený do bývalé průmyslové haly v pražských Vysočanech, při jehož stavbě bylo použito nejmodernějších technologií, materiálů a samozřejmě mnohaleté zkušenosti, jejích stavitelů. Díky tomu, může svým zákazníkům toto lezecké centrum nabídnout opravdu pestrou škálu vyžití v oblasti lezeckého sportu a snese srovnání se špičkovými stěnami, jaké mohou naši lezci znát ze zahraničí. Pořádají tady také narozeninové oslavy, kurzy pro děti nebo příměstské tábory.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Ocelářská 16
Telefon: 730 510 129

> Komentáře