Dětské silvestrovské odpoledne na bobové dráze na Proseku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské silvestrovské odpoledne na bobové dráze na Proseku

> Termín

31.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Rodinná odpolední Silvestrovská party 2019 na bobové dráze v Praze. Silvestrovské rodinné odpoledne, které bude plné soutěží a her. Vše se uskuteční na parkovišti a přilehlé louce u bobové dráhy. Soutěžní kartičky za splněné úkoly budou slosovatelné a odměnou budou lákavé ceny. JÍZDY NA BOBOVÉ DRÁZE PRO RODINY S DĚTMI ZDARMA. Samotný dospělý na bobu jen za 30 Kč. SILVESTROVSKÉ OPÉKÁNÍ BUŘTŮ NA OHNI PRO DĚTI ZDARMA. Pro všechny bude zajištěné občerstvení a celé silvestrovské odpoledne zakončíme krásným ohňostrojem. Každá vyplněná soutěžní karta bude slosována a zde jsou ceny, které můžete za vyplněnou soutěžní kartu vyhrát: 1. místo: konzumace v restauraci na bobové dráze v hodnotě 900 Kč + 3x permanentka v celkové hodnotě 1.000 Kč 2. místo: konzumace v restauraci na bobové dráze v hodnotě 600 Kč + 2x permanentka v celkové hodnotě 1.000 Kč 3. místo: konzumace v restauraci na bobové dráze v hodnotě 300 Kč + 1x permanentka v celkové hodnotě 1.000 Kč

> Otevírací doba

12:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Prosecká 36

> Komentáře