Vánoční jarmark na náměstí v Mnichově Hradišti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vánoční jarmark na náměstí v Mnichově Hradišti

> Termín

7.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V sobotu 7. prosince se na náměstí v Mnichově Hradišti můžete těšit na vánoční jarmark. Připraven je bohatý kulturní program. Nasajte vánoční atmosféru ve venkovních prostorách a užijte si příjemnou sobotu. Vánoční trhy v Mnichově Hradišti se konají v sobotu 8. prosince od 10:00 hodin na Masarykově náměstí. Můžete se těšit na prodej tradičního vánočního zboží, bohatý kulturní program a pestrou nabídku studeného i teplého občerstvení. Tradiční vánoční jarmark se spoustou stánků, lahodným občerstvením, prodejem kaprů a doprovodným programem po celý den. Přijďte si koupit vánoční stromeček, poslechnout koledy či se zahřát svařeným vínem. Po celý den bude probíhat program na pódiu před radnicí, doprovodné programy budou i v Klubu dětí a mládeže, městském divadle, farské zahradě, v Konírně ZUŠ a kostele sv. Jakuba. Občerstvení teplé i studené bude k dispozici u stánků nebo ve školní jídelně v Mírové ulici.

> Otevírací doba

10:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Mnichovo Hradiště
Ulice: zámek

> Komentáře