Kluziště na Ovocném trhu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kluziště na Ovocném trhu

> Termín

5.12.2019 - 31.1.2020

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Oblíbené venkovní kluziště Pražanů i návštěvníků města v centru metropole. Ledová plocha o rozměrech 14 x 30 metrů je denně otevřená od 10:00 do 21:00 hod. Ledová plocha o rozměrech 14 x 30 metrů letos návštěvníky přivítá denně od 10:00 do 21:00 hodin. Každý víkend bude bruslení doprovozeno zajímavými akcemi. Vstupné stojí pro dospělé 100 Kč, pro děti 50 Kč; zdarma bruslí jen obyvatelé Prahy 1. Pokud zrovna nevlastníte brusle, je zde připravena půjčovna, kde si za poplatek můžete brusle zapůjčit. Výtěžek půjčovny putuje na dobročinné účely. Každý víkend se tu můžete těšit na doprovodné akce. Až vám po několika kolečkách začne kručet v břiše, stačí udělat pár kroků do Kolowratského paláce a navštívit Cafe Elektric. Restauraci, která nabízí jídla inspirovaná mezinárodní i tuzemskou kuchyní a která zaručeně uspokojí vaše chutě, ať už jste milovníci masa, vegetariáni či vegani. V jídelním lístku najdete netradiční celodenní snídaně, burgery, bowls, tapas, originální míchané drinky (happy hour 16-20 h) a výběrovou kávu. Těšit se také můžete na speciální vánoční menu!

> Otevírací doba

denně 10:00 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Ovocný trh

> Komentáře