Dobročinná sbírka předmětů na Vánoční bazááár 2018 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dobročinná sbírka předmětů na Vánoční bazááár 2018

> Fotogalerie

> Termín

1.12.2018 - 2.12.2018

> Hodnocení

5  (5x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

I Vy můžete pomoci znevýhodněným dětem z Prahy 6 v rámci tradičního Vánočního Bazáááru Již 6. ročník kulturně charitativního Vánočního Bazáááru nově v prostorách kina Dlabačov pořádá 7. a 8. prosince 2018 Nadační fond Šestý smysl. Výtěžek je i tentokrát určen na pomoc znevýhodněným dětem z Prahy 6, vybraným ve spolupráci s pracovníky MČ Praha 6. Součástí této akce jsou již tradičně kulturní představení a prodej předmětů z dobročinné sbírky, do které můžete přispět i Vy. Portál Kamsdětmi.com je již tradičním mediálním partnerem akce a věříme, že i vy se s námi zapojíte. Aby totiž proběhl bazar, je nutné shromáždit věci, které budou v bazaru nabídnuty. Před Vánocemi vás určitě nemine menší úklid, tak se prosím porozhlédněte doma, zda děti již neomrzely hezké hračky, či někde odložily funkční sportovní výbavu, kterou nepotřebují. Možná vaši potomci dávno vyrostli z kvalitního oblečení nebo přečetli darované knížky. V domácnosti také často máme funkční předměty, které se nám nehodí, ale někomu mohou udělat radost. To vše můžete přinést v sobotu 1. prosince a v neděli 2. prosince od 14 do 18 hodin do prostor TJ SOKOL Dejvice (hlavní vchod z ulice Bubenečská 4 v Praze 6). Pomůžete dobré věci a vybraným dětem splníte jejich přání! A komu se bude letos pomáhat? • Osmiletému Matějovi s diagnózou Downův syndrom s poruchou autistického spektra, pro kterého by si jeho maminka přála interaktivní tabuli s projektorem. • Osmiletým autistickým dvojčátkům Filipovi a Štěpánovi, kteří začali mít zájem o lyžování. Z výtěžku bazáááru bude zakoupeno lyžařské vybavení. • Šestileté Marušce s Downovým syndromem, které by velmi pomohlo uhrazení části nákladů na hipoterapii. • Desetiletému Tadeáši, který se léčí s epilepsií, ADHD a nádorem na mozkovém kmeni. Tadeáš velmi rád plave, a proto mu bude z výtěžku Vánočního bazááárku uhrazena pomoc asistenta při plavání. A pokud to máte do Prahy daleko a přesto byste rádi pomohli, můžete poslat dárcovkou DMS Nadačnímu fondu Šestý smysl – na tel. číslo 87 777 ve tvaru DMS SESTYSMYSL 30, DMS SESTYSMYSL 60 nebo DMS SESTYSMYSL 90

> Otevírací doba

oba dny od 14:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: TJ SOKOL Dejvice, Bubenečská 4

> Komentáře