Dobročinná sbírka předmětů na Vánoční bazááár 2017 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dobročinná sbírka předmětů na Vánoční bazááár 2017

> Termín

2.12.2017 - 3.12.2017

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

I Vy můžete pomoci znevýhodněným dětem z Prahy 6 v rámci tradičního Vánočního Bazáááru Již 5. ročník kulturně charitativního Vánočního Bazáááru v divadle Semafor pořádá 8. a 9. prosince 2017 Nadační fond Šestý smysl. Výtěžek je i tentokrát určen na pomoc znevýhodněným dětem z Prahy 6, vybraným ve spolupráci s pracovníky MČ Praha 6. Součástí této akce jsou již tradičně kulturní představení a prodej předmětů z dobročinné sbírky, do které můžete přispět i Vy. Dobročinná sbírka předmětů Porozhlédněte se doma, zda děti již neomrzely hezké hračky, či někde odložily funkční sportovní výbavu, kterou nepotřebují. Možná vaši potomci dávno vyrostli z kvalitního oblečení nebo přečetli darované knížky. V domácnosti také často máme funkční předměty, které se nám nehodí, ale někomu mohou udělat radost. To vše můžete přinést v sobotu 2. prosince a v neděli 3. prosince od 14 do 18 hodin do prostor TJ SOKOL Dejvice (hlavní vchod z ulice Bubenečská 4 v Praze 6). Pomůžete dobré věci a vybraným dětem splníte jejich vánoční přání! Výtěžek z Vánočního bazáááru je určen pro nemocné děti z Prahy 6, které Nadační fond Šestý smysl vybral ve spolupráci se sociálním odborem MČ Prahy 6.

> Otevírací doba

oba dny od 14:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: TJ SOKOL Dejvice, Bubenečská 4

> Komentáře