VÁNOČNÍ BAZÁÁÁR V KINĚ DLABAČOV | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

VÁNOČNÍ BAZÁÁÁR V KINĚ DLABAČOV

> Fotogalerie

> Termín

6.12.2019 - 7.12.2019

> Hodnocení

5  (7x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Předvánoční tradicí pro občany Prahy 6 se stal Vánoční Bazááár, který již 7. rokem pořádá Nadační fond Šestý smysl ve spolupráci s Městskou částí Prahy 6. Letos můžete přispěním do dobročinné sbírky či nákupem na bazáárku pomoci nemocným dětem z Prahy 6, kterým budou z výtěžku zakoupena jejich vysněná vánoční přání. Předměty z dobročinné sbírky, která proběhla 30. listopadu a 1. prosince budou nabízeny v rámci Vánočního Bazáááru s bohatým kulturním programem pro celé rodiny. Druhý adventní víkend budou v Kině Dlabačov připravena divadelní a hudební představení pro děti i dospělé, dětský koutek, kouzelník, promítání zajímavých filmů apod. Velkým lákadlem je páteční promítání Ledového království 2. V sobotu se těšte na divadýlko proděti, klauna a koncerty Yellow Sisters, Zrní či Sunflower Caravan. Portál Kamsdětmi.com připravil na oba dny dětský koutek, moc se tam na vás a vaše děti těšíme! Výtěžek z Vánočního bazáááru je určen pro nemocné děti z Prahy 6, které Nadační fond Šestý smysl vybral ve spolupráci se sociálním odborem MČ Prahy 6. Vánoční Bazááár (7. ročník) s bohatým kulturním programem pro celé rodiny, který bude spojený s prodejem předmětů z charitativní sbírky, a to v pátek a sobotu 6. a 7. prosince (pátek od 15 hod, sobota od 11 hod) v Kině DLABAČOV, Bělohorská 24 / hotel Pyramida. Kromě zajímavých typů na dárky vás čeká bohatý program: V Pátek 6.12. aKapela Maratóóón!!!! V sobotu 7.12. odpoledne program pro děti (divadlo, klaun, malování na obličej, Yellow Sisters) a večerní koncerty pro dospělé a větší děti (kapela Zrní, Sunflower Caravan atd.) Veškerý program je pro návštěvníky ZDARMA. Z výtěžku Bazááárku budou podpořeny 4 děti s poruchami autistického spektra, které byly vybrány ve spolupráci se sociálním odborem Městské části Praha 6. Podrobnosti budeme zveřejňovat postupně. A pokud to máte do Prahy daleko a přesto byste rádi pomohli, můžete poslat dárcovkou DMS Nadačnímu fondu Šestý smysl – na tel. číslo 87 777 ve tvaru DMS SESTYSMYSL 30, DMS SESTYSMYSL 60 nebo DMS SESTYSMYSL 90 Portál Kamsdětmi.com je již tradičním mediálním partnerem akce a věříme, že i vy se s námi zapojíte. A pokud to máte do Prahy daleko a přesto byste rádi pomohli, můžete poslat dárcovkou DMS Nadačnímu fondu Šestý smysl – na tel. číslo 87 777 ve tvaru DMS SESTYSMYSL 30, DMS SESTYSMYSL 60 nebo DMS SESTYSMYSL 90

> Otevírací doba

pátek od 15:00
sobota od 11:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: kino Dlabačov, hotel Pyramida

> Komentáře