Vánoční Bazááár v kině Dlabačov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vánoční Bazááár v kině Dlabačov

> Fotogalerie

> Termín

7.12.2018 - 8.12.2018

> Hodnocení

5  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Předvánoční tradicí pro občany Prahy 6 se stal Vánoční Bazááár, který již 6. rokem pořádá Nadační fond Šestý smysl ve spolupráci s Městskou částí Prahy 6. Letos můžete přispěním do dobročinné sbírky či nákupem na bazáárku pomoci nemocným dětem z Prahy 6, kterým budou z výtěžku zakoupena jejich vysněná vánoční přání. Předměty z dobročinné sbírky, která proběhla 1. a 2. prosince budou nabízeny v rámci Vánočního Bazáááru s bohatým kulturním programem pro celé rodiny. Druhý adventní víkend budou v Kině Dlabačov připravena divadelní a hudební představení pro děti i dospělé, dětský koutek, kouzelník, promítání zajímavých filmů apod. Výtěžek z Vánočního bazáááru je určen pro nemocné děti z Prahy 6, které Nadační fond Šestý smysl vybral ve spolupráci se sociálním odborem MČ Prahy 6. A komu se bude letos pomáhat? • Osmiletému Matějovi s diagnózou Downův syndrom s poruchou autistického spektra, pro kterého by si jeho maminka přála interaktivní tabuli s projektorem. • Osmiletým autistickým dvojčátkům Filipovi a Štěpánovi, kteří začali mít zájem o lyžování. Z výtěžku bazáááru bude zakoupeno lyžařské vybavení. • Šestileté Marušce s Downovým syndromem, které by velmi pomohlo uhrazení části nákladů na hipoterapii. • Desetiletému Tadeáši, který se léčí s epilepsií, ADHD a nádorem na mozkovém kmeni. Tadeáš velmi rád plave, a proto mu bude z výtěžku Vánočního bazááárku uhrazena pomoc asistenta při plavání. A pokud to máte do Prahy daleko a přesto byste rádi pomohli, můžete poslat dárcovkou DMS Nadačnímu fondu Šestý smysl – na tel. číslo 87 777 ve tvaru DMS SESTYSMYSL 30, DMS SESTYSMYSL 60 nebo DMS SESTYSMYSL 90

> Otevírací doba

pátek od 15:00
sobota od 11:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: kino Dlabačov, hotel Pyramida

> Komentáře