Atrium koutek - provoz koutku je přerušen | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Atrium koutek - provoz koutku je přerušen

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Dětský koutek pro děti ve věku 3 – 10 let je situován v přízemí městské tržnice na Zelném trhu a najdete ho v horní části tržnice přiléhající k Mečové ulici. Nabízíme Vám zábavu a profesionální péči o Vaše děti a klid pro Vás zatím co budete nakupovat, u kadeřnice, na úřadě, na kávě, nebo se v centru Brna chcete nerušeně věnovat čemukoliv jinému. Dětský koutek o rozloze 43 m2 nabídne Vašim dětem možnost sportovní aktivity na prolézačce se skluzavkou, výtvarných aktivit u stolů jako je kreslení, modelování, vystřihování apod., realizaci tvůrčích nápadů se stavebnicí LEGO, interaktivní hry na zařízení typu PlayStation, nebo dobrodružství při prolézání naším bludištěm neboli labyrintem nikoliv pod, ale nad Zelným trhem. Koutek nabízí možnost narozeninových a jiných soukromých akcí. Kapacita koutku je 12 dětí. Podmínkou je zajištění vlastního občestvení. Pitný režim zajišťuje Dětský koutek. Je nutné složit zálohu předem. Je nutné předem zajistit rezervaci na níže uvedených kontaktech.

> Otevírací doba

Provoz koutku je přerušen

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Zelný trh 250/14
Telefon: 601 160 292
E-mail: [email protected]

> Komentáře