Ubytování Mlýn pod lesem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ubytování Mlýn pod lesem

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dovolená či prázdniny na chalupě uprostřed horské přírody Jeseníků, v klidu a soukromí – to je sen, který vám splní Mlýn pod lesem ve Štědrákově Lhotě. Pronajímáme k rekreaci moderně rekonstruovaný objekt starého mlýna s vlastní zahradou, bazénem a venkovním krbem. Objevte pohádkové kouzlo venkovského stavení se 130letou historií. Ubytování na chalupě zařízené v rustikálním stylu splní všechny vaše nároky na luxus a pohodlí. Kapacita Mlýna pod lesem je 23 hostů, k dispozici je šest ložnic, plně vybavená kuchyně pro 23 osob, společenská místnost i dětská herna. Pokud hledáte pronájem chaty či chalupy v podhůří Jeseníků, vyberte si Mlýn pod lesem v horské obci Štědrákova Lhota, která je součástí Rudy nad Moravou. Komfortně vybavenou chalupu pronajímáme celoročně. Je vhodná pro ubytování rodin s dětmi i pro skupinové pobyty. V Jeseníkách můžete prožít báječnou letní i zimní dovolenou, ať už máte rádi pěší turistiku, cykloturistiku, houbaření, výlety za památkami nebo sjezdové lyžování či túry na běžkách.

> Otevírací doba

Denně

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Ruda nad Moravou
Ulice: Štedráková Lhota 9

> Komentáře