Stálá výstava Nelítostný Pravěk v Triloparku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Stálá výstava Nelítostný Pravěk v Triloparku

Foto: Ladislav Zedník

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.4  (16x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V Interaktivním muzeu Trilopark, sídlícím v Pražských Nuslích, jsme na ploše 180 m² nechali ožít pravěkou přírodu. Hned po vstupu do místnosti spatříte sedmimetrového nosorožce jednorohého, jak běží Vaším směrem. Od okna na Vás vyskočí šavlozubý tygr. Jen o pár metrů dál bude vycházet z křovisek mamut. Obří pásovec glyptodon bude netečně postávat stranou. Základem výstavy jsou desítky modelů v životní velikosti z různých období naší planety, díky čemuž se můžete projít po proudu času. Ocitnete se pod hadinou prvohorního moře. Stanete přímo v srdci pradávného pralesa s metrovou vážkou a třímetrovou mnohonožkou. Na vlastní oči uvidíte tři dinosaury se skutečným peřím. A to zdaleka není vše! Čeká na Vás i dvoumetrový klepítkatec akutiramus, pancířnatá ryba duncleosteus, jeskynní lev a množství zkamenělin, jimiž je výstava doplněna: sáhnete si na pravý dinosauří zub či obratel, na mamutí stoličku a mnoho dalšího. A pokud Vám zbyde čas a energie, v našich dílnách si spolu s dětmi zkusíte práci paleontologů.

> Otevírací doba

pro školy: po domluvě (telefon či mail) ve všední dny 8:00 - 12:30

pro veřejnost: pouze o víkendech. Začátek programu vždy v 10:00, 13:00, 14:00 a 15:00 hodin - podrobnější informace viz webové stránky

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Pod Terebkou 1139/15
Telefon: 732865798
E-mail: [email protected]

> Komentáře