Pohádkový muzikál Alenka v kraji zázraků | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádkový muzikál Alenka v kraji zázraků

Foto: Petr Perry Novotný

> Fotogalerie

> Termín

17.3.2019
24.3.2019
14.4.2019
25.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Pohádkový muzikál pro děti Alenka se tu opět setká s Kloboučníkem, Zajícem Březňákem, Houseňákem, komickými dvojčaty, přemoudřelým Valibukem, potrhlým rytířem a především s vypočítavou, zlou, svůdnou Srdcovou královnou, i s laskavou Bílou královnou a uspěchaným Bílým králíkem. Všechny ty postavy Alence něco připomenou, něco vysvětlí. Nejen Alence, ale i dnešním dětem. A dost možná i dnešním dospělým. Muzikál je volně inspirovaný knihami Alenčina dobrodružství v říši divů a Alenka v říši za zrcadlem světově proslulého anglického spisovatele Lewise Carrolla. I v tomto příběhu ožijí hlavní postavy zachycené v Carollově geniálním díle, které na rozdíl od jiných nestárne a už po třetí století nepřestává fascinovat malé čtenáře. Alenka se tu opět setká s Kloboučníkem, Zajícem Březňákem, Houseňákem, přemoudřelým Valibukem i potrhlým bílým a černým rytířem. Vypočítavou, zlou i svůdnou Srdcovou královnu. Jejím protějškem je, laskavá Bílá královna. Jejím manželem pak je věčně uspěchaný Bílý králík. V příběhu se pak objevují dvě Alenka velká, která žije v dnešním reálném světě a malá, bezstarostná Alenka. SCÉNÁŘ: Alena a Jan Pixovi TEXTY PÍSNÍ: Kristýna Pixová REŽIE: Matěj Balcar CHOREOGRAFIE: Petra Parvoničová SCÉNA: Martin Černý KOSTÝMNÍ VÝTVARNÍK: Martin Černý LIGHTDESIGN: Pavel Dautovský SOUNDDESIGN: Petr Ackermann MASKY: Pavel Pavlovský HUDEBNÍ NASTUDOVÁNÍ: Miriam Bayle, Jana Galíková – děti, PRODUCENT: Lenka Pixová OBSAZENÍ Alenka: Anna Julie Slováčková / Brigita Cmuntová / Michaela Sejnová Malá Alenka: Kateřina Průšová / Viktorie Tandlerová / Alžběta Hujerová Šárka / Šklíba, její kamarádka: Andrea Hauerová / Ivana Korolová / Elis Ochmanová Máma Alenky / Bílá královna: Dagmar Patrasová / Michaela Kuklová Otec Alenky / Bílý králík: Bořek Slezáček / Ernesto Čekan / Olda Smysl Bratr Alenky / Zajíc Březňák: Filip Hořejš / Štěpán Piller Ferda, kamarád Alenky / Kloboučník: David Gránský / Marek Lambora / Filip Hořejš Milenka otce / Srdcová královna: Martina Pártlová / Michaela Zemánková Kamarádka matky / Černá královna: Michaela Nosková / Jana Zenáhlíková Bublifuk: Jan Fanta / Petr Ryšavý Bublifík: Richard Pekárek / Juraj Čiernik Houseňák: Felix Slováček jr. / Petr Kutheil Paželv: Ernesto Čekan / Petr Macháček Valibuk: Petr Šudoma / David Bouša Lilie Lída: Tereza Neradová / Veronika Boháčová / Kiki Petráková Matka Lilie: Vlasta Žehrová / Barbora Rajnišová Liliák, ctitel Lilie: Lukáš Randák / Jakub Kudrnáč Bílý rytíř: Miroslav Hrabě / Jan Vlas Černý rytíř: Aleš Kohout / Lukáš Adam / Martin Hubeňák Posel: Víťa Bečvář / Oldřich Smysl / Aleš Kohout Kat: Václav Procházka / Martin Hubeňák Kouzelník: Matyáš Kožíšek / Mikuláš Matoušek / Dominick Ross Plh: Filip Vlastník / Barbora Boháčová / Agáta Tandlerová / Radek Raděj

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Náměstí republiky 3/4
Telefon: 777 551 830
E-mail: [email protected]

> Komentáře