Proužkovaná dovolená aneb Vaše cesta z města | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Proužkovaná dovolená aneb Vaše cesta z města

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vize Proužkované dovolené je poskytnout ženám prostor pro to, aby dělaly věci, které je těší, aby měly čas se chvíli ztišit a být samy se sebou a nemuset kvůli tomu zajišťovat hlídání pro své děti. Průvodce jednotlivých programů jsem vybírala z řad svých přátel a známých. Programy pro Vás speciálně sestavili dle toho, co je nejvíce baví a těší. Proužkovaná dovolená nabízí pobyty po celý rok. Je pro vás připraven Lyžák – zimní pobyt s instruktory pro Vás a Vaše děti, na léto bude připraveno sjíždění řeky Otavy, na podzim a na jaře se můžete těšit na Bylinkové tvoření a Tanec Hojnosti. Od jara do podzimu je připraven Golfový dýchánek. Program pobytů budeme neustále rozšiřovat. Nabídka pobytů je zveřejněna na www.prouzkovanadovolena.cz Hlídání dětí zajišťují hlídací tety, které mají dlouhodobé a bohaté zkušenosti s dětmi. Každý program pro Vaše děti je speciálně připraven dle věkové struktury dětí a místa, kde se pobyt bude konat.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 2
Ulice: Vinohradská 128
Telefon: 604 274 217
E-mail: [email protected]

> Komentáře