V Korunách - sportovní a relaxační centrum | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

V Korunách - sportovní a relaxační centrum

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Jedná se o unikátní projekt. V areálu Tenis Cibulka vybudovali sportovní a relaxační centrum, kde si přijde na své opravdu každý. Mimo již zavedených sportů v areálu Tenis Cibulka přidali mnoho dalšího: několik stylů jógy, kompenzační cvičení, fitness tréninky, zájmové semináře, dětské programy… V neposlední řadě možnost odpočinku a nabití energie. S týmem kvalifikovaných a zkušených trenéru sestavují program pro všechny věkové kategorie a zájmové skupiny. Nabízí nespočet otevřených lekcí, uzavřené kurzy a individuální hodiny. To vše v nádherném areálu, kde je Vám k dispozici restaurace a kavárna. Jedinečnost projektu podtrhává hlavní sál projektu V Korunách. Jedná se o příjemný prosluněný prostor s výhledem na koruny stromů a Prahu. Poskytuje jedinečný prožitek ze samotného cvičení a možnost relaxovat na krásném a klidném místě plném inspirace. K sálu patří rozlehlá terasa, na které je v případně příznivého počasí možné cvičit.

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: V Stráni 11, v areálu Tenis clubu Cibulka
Telefon: 774 211 402
E-mail: [email protected]

> Komentáře