Dětský balet Praha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský balet Praha

Foto: Veronika Zídková

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

HLEDÁME NOVÉ TALENTOVANÉ DĚTI VE VĚKU 4 - 16 LET DO NAŠEHO TANEČNÍHO SOUBORU. KDO se do DBP může přihlásit? Dívky i chlapci, kteří mají rádi pohyb a hudbu! Věková hranice je od 4 let. Taneční průprava v DBP je všestranná. Každý člen souboru se povinně seznamuje s různými tanenčími předměty: Klasický balet (hlavní obor) Moderní tanec – různé současné styly Taneční gymnastika Lidový a charakterní tanec Herecká průprava Výuka a zkoušky na představení probíhají formou: pravidelného rozvrhu v odpoledních hodinách (1 x – 3 x v týdnu) pravidelných sobotních seminářů (1 x v měsíci) mimořádných zkoušek (několikrát v týdnu před představením) Děti v DĚTSKÉM BALETU PRAHA jsou profesionálně vedeny. U starších dětí lze výuku přirovnat k výuce “vrcholových sportů”, se kterými souvisí více tréninků. V našem souboru se snažíme maximálně zvládat všechen nácvik choreografií a divadelních zkoušek během pravidelného rozvrhu. Ovšem zpravidla v posledním týdnu před představeními se očekává, že děti a jejich rodiče musí této výuce přizpůsobit svůj volný čas. DBP chce produkovat profesionální výkony. Naši práci vykonáváme s nasazením více jak na 100% a tento přístup očekáváme i od všech našich členů. Samozřejmě však přihlížíme i ke školním povinnostem dětí. Bez odříkání, intenzivnějších tréninků, ale i bez radosti a nadšení, nikdy bychom nedosáhli tolika krásných představení a mnohých úspěchů!!! Více info: http://www.detskybaletpraha.cz/informace-pro-uchazece/zakladni-informace-pro-uchazece/#

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 8 182 00
Ulice: Vršní 1052/18
Telefon: 775 609 993
E-mail: [email protected]

> Komentáře