Naučná pohádková stezka ke krtečkově studánce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná pohádková stezka ke krtečkově studánce

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.4  (9x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naučná pohádková stezka byla vybudována jako společný projekt Lesů ČR s.p. a města Město Albrechtice. Slavnostně byla otevřena 1.5.2016. Zastavení: 1. Svačina u Dr. Voštěpa 2. Krmelec jelena větroplacha 3. Trpasličí lesní hrátky 4. Království skřítka Mecháčka 5. Vyhlídka u Hejkala 6. U Křemenáče a Mochomůrky 7. Tůňka žabího prince 8. Na kamenném vršku 9. Ztracený výhled na hrad Burkvíz 10. Krtečkova studánka 11. Zazvonil konec RECENZE OD MAMINKY LUCKY Pohádkové stezky jsou oblíbeným cílem výletů jak pro děti, tak pro dospělé.:-) Děti se zabaví, naučí se něco nového a jsou v přírodě na čerstvém vzduchu.:-) My jsme z pohádkové stezky byli opravdu nadšeni! Stezka je dlouhá dva kilometry, zahrnuje 12 zastavení a zažili jsme během výletu tolik zábavy, že jsme zde strávili celý den! Během procházky si můžete pochutnat na svačince u Dr. Voštěpa a lesní pěšinka vás pak dovede ke krmelci jelena Větroplacha, který děti sveze na zádech jako pohádkového Smolíčka Pacholíčka.:-) Tady na chvíli “odskočíte” do lesíka, kde vám budou dělat společnost trpaslíci, kteří mají pro návštěvníky připraveny zábavné úkoly a otázky. Následně cestička pokračuje kolem skřítka Měcháčka, strážce mechu, a Hejkala. Poté se ocitnete v krtečkově posilovně, kde se děti můžou protáhnout pod dohledem „trenérů“ Křemenáče a Muchomůrky. Pohádku o žabím princi si můžete připomenout u tůnky, kde čeká veselý žabák na políbení. Na pohádkové stezce nechybí ani netradiční bludiště na kamenném vršku s vílou Bludičkou. Odměnou za úspěšně vymotání je výhled na hrad Burkvíz. A za nejbližší zatáčkou už uvidíte cíl výletu - krtečka hlídajícího studánku. A co by to bylo za pohádku, kdyby na konci nezazvonil zvonec a pohádkové naučné stezky je konec.:-)

> Otevírací doba

Denně

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Albrechtice
Ulice: Rozcestí U kapličky

> Komentáře