Virtuální pokojíček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Virtuální pokojíček

Foto: Brainz VR

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Chcete proniknout do virtuální reality a zažít třeba vesmírnou misi na vlastní kůži? Vstupte do Virtuálního pokojíčku v kině Pilotů, nasaďte si brýle a rozpoutejte mezigalaktický boj v srdci Vršovic. Virtuální pokojíček je opravdovým pokojíčkem, kde můžete popustit uzdu vaší fantazii a na rozdíl od dětství, kdy jsme si hlubiny oceánu, výzkumy ve vědecké laboratoři a města v oblacích pouze představovali, v pokojíčku je můžete skutečně prožít. Unikátní zařízení HTC Vive, které je jedním z nejlepších na trhu, vás vtáhne do virtuální reality, kde je dovoleno opravdu vše. Můžete hrát hry, cestovat, malovat, sledovat filmy a to vše se svými přáteli. V pokojíčku se mohou pohodlně usadit až tři lidé, cena za hodinu zůstává stále stejná. Virtuální realita vám umožní zažít nemožné. Pokud jste začátečníci, vyškolený personál vám připraví balíček přesně na míru, který vás provede za hranicemi skutečného světa a vy se bezpečně vrátíte na zem. Pokud jste ostřílený cestovatel, můžete si vybírat z naší pravidelně aktualizované knihovny co hrdlo ráčí. V nabídce Virtuálního pokojíčku jsou i zážitky vhodné pro děti, konkrétní doporučení k minimálnímu věku není, vše je tak na uvážení rodičů. Pokud je v pokojíčku více hráčů, brýle si střídají. Vždy ale na obrazovce uvidíte, co váš kamarád právě prožívá a můžete mu radit k úspěšnému návratu na zem. Rezervace v pokojíčku je vždy na 60 minut, ale jestli se vám nebude chtít domů, klidně si ji prodlužte o další hodinu. Po návratu do reality se můžete občerstvit v baru Kina Pilotů a probrat všechny zážitky u výborné kávy, osvěžujících nápojů a malého občerstvení.

> Otevírací doba

Otevřeno máme každý den od 15:00 do 21:00, poslední rezervaci dne lze uplatit do 20:00.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10
Ulice: Donská 19
Telefon: +420 725 406 023
E-mail: [email protected]

> Komentáře