Mirotické setkání loutek a hudby | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mirotické setkání loutek a hudby

> Termín

14.6.2019-15.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Těšíte se na 16. ročník rodinného festivalu „Mirotické setkání loutek a hudby“? Pokud ano, tak nyní dávejte pozor a připravte se na velkou změnu! Pohádkový ostrov v jihočeských Miroticích letos ožije již 14. a 15. června! Tradiční festival mění termín, ale svojí tvář nezmění. Fanoušci divadla, hudby a všemožných uměleckých a sportovních aktivit si opět přijdou na své. V šapitó se vystřídá 10 divadelních souborů a na venkovních scénách postupně zahraje 7 hudebních skupin. Chybět nebude ani baletní představení. Doprovodný program zahrnuje mimo jiné: - osvěžující vodní fontána - prohlídka domku malíře Mikoláše Alše a loutkáře Matěje Kopeckého - "Život v maringotce" beseda s prapravnučkou loutkáře Matěje Kopeckého – Josefa Hněvkovská Kopecká - výtvarné a umělecké dílny - "Po stopách Mikoláše Alše" obrázky pravnuka Mikoláše Alše – Jaroslav Mikoláš Vojna - výroba fotoplacek - "Chodící dřevo" řezbářská a loutkářská dílna – Eva Hellerová Hodinková - výklad karet – Alena Sadílková Bílková - hrátky s Ententyky - ELMAVIA – autorské knihy - exhibice s motorovou pilou – mistr světa v timbersportu Martin Komárek - ukázka mechanizace KM WOOD - "Na cestě k sobě" alternativní poradna – Klára Jedličková - didgeridoo workshop – Honza Hakr - "Barevný svět" malířská dílna – Vladimír Svozil - domácí občerstvení - mini jarmark - stanování "na divoko" - plavba na lodičkách a další aktivity

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Mirotice

> Komentáře