Dětský park u lanovky v Harrachově | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský park u lanovky v Harrachově

> Otevřeno

červen, červenec, srpen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dětský park najdete u spodní stanice lanové dráhy Harrachov – Čertova hora. Skládá se z velkého dřevěného hradu, vzduchové trampolíny, slack line a nafukovacího skákacího hradu. Nově přibyl i indiánský tenis. Vstup na trampolínu a nafukovací hrad s platnou jízdenkou (nahoru nebo zpáteční) z lanové dráhy. Vstupenka (1 vstup) platí pro jeden vstup na jednu atrakci po libovolně dlouhou dobu. Po opuštění hřiště už není možné se na stejnou vstupenku vrátit! Celodenní vstupenka pak platí na neomezený počet vstupů za den. Vstupenky na trampolínu a nafukovací hrad je možné zakoupit v pokladně lanové dráhy nebo v bufetu u trampolíny. Děti do 6 let musí být v doprovodu osoby starší 18 let. Indiánský tenis je zábavná forma tenisu, kdy nemusíte běhat pro míčky nikam daleko. Dva hráči hrají proti sobě, oba na své pomyslné polovině od tyče. Každý hráč se snaží hrát tak, aby míček na provázku namotal co nejdřív na tyč.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Harrachov
Ulice: u lanovka na Čertovu horu

> Komentáře