Snoezelen Olomouc | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Snoezelen Olomouc

Foto: Snoezelen Olomouc

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Snoezelen Olomouc - multismyslové relaxační centrum nabízí aktivity především pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené, rodiny se členem se zdravotním znevýhodněním,rodiny s malými dětmi,seniory. Vítán je však každý, kdo cítí potřebu uvolnění, relaxace. Naši lektoři nabízí pestré programy i pro mateřské a základní školy, klienty spolupracujících organizací či pro každého, koho potěší chvíle klidu v prostředí příjemných světel, hudby a vůní. Najdete zde: - Snoezelen program pro celou rodinu - program je vhodný i pro děti se speciálními potřebami a děti se zdravotním znevýhodněním, - kurzy a kroužky pro děti: Logohrátky, Muzikodílny, - adaptační program "Zvykáme si bez maminky", - multismyslovou hernu,příměstské tábory,narozeninové oslavy se Snoezelen programem, - relaxační cvičení a cvičení pro zdraví pro dospělé, - besedy s psycholožkou o rodičovství a výchově, - další besedy, workshopy a zajímavé akce. Prostory jsou plně bezbariérové. Nabízíme možnost využít prostory centra pro narozeninovou oslavu, a to i s možností zážitkového programu dle Vašeho výběru tématu: Tajemství lesa, Podmořský svět, Vesmír, Afrika. Pro narozeninové oslavy můžete využít čtvrteční i páteční odpoledne, popř. víkend. Po domluvě lze zvolit i jiný termín. Možnost objednání fotografa, rukodělného tvoření, dětského menu aj.

> Otevírací doba

Od pondělí do pátku podle aktuálního rozvrhu a objednaných návštěvníků.

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: Mariánská 7
Telefon: 734549248
E-mail: [email protected]

> Komentáře