SURF ARENA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

SURF ARENA

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.9  (7x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Jste rodič, hledající novou nevšední zábavu pro své děti? V tom případě Vás Surf Arena osloví. Děti jsou v Surf Areně jako rybičky ve vodě. Kromě jednorázového nezapomenutelného zážitku pro děti nabízíme i dětské kroužky, každému na míru dělané. V dětském kroužku Vlnka pro nejmenší děti se děti zabaví vodními hrami a řáděním na bodyboardech. V dětském klubu Mladý surfař určeném pro všechny děti od 6 do 14 let se hravou a efektivní formou může základy surfování naučit každý. Narozeninové oslavy pro děti i pro dospělé Má vaše dítě narozeniny? Pak to chce pořádné překvapení! Surfování, catering, promítání a mnoho dalších aktivit v jeden nezapomenutelný den. Surf Arena bude ta pravá! Nabízíme možnost uspořádání narozeninových oslav jak pro děti, tak pro dospělé. O všechno se postaráme – zábavu na vlně i na suchu, občerstvení i výzdobu. Nabízíme tři druhy balíčků. Záleží pouze na Vás, který z nich je pro Vás ten nejvhodnější. CO JE INDOOR SURFING ? Interiérový surfařský simulátor (indoor surfing) je atrakce na pomezí sportu a rodinné nebo společenské zábavy. Vyspělá technologie umožňuje zažít pocity známé ze surfingu i daleko od oceánu, ale i mnoho jiného co na oceánu zažít nelze. Proud vody je hnán velkou rychlostí po měkké podložce v důmyslně tvarovaném bazénu a umožňuje jízdu na speciálním prkně. Nejjednodušší je jízda vleže na břiše nebo vkleče tzv. bodyboarding, kterým se zpravidla začíná a nabízí možnost provádět spoustu zábavných triků. Při surfování ve stoje lze kromě zatáček a klasických manévrů provádět i náročnější triky jako např. salta nebo flipy. Surf Arena je určena pro širokou veřejnost a pod vedením zkušených instruktorů zde mohou bez obav surfing vyzkoušet opravdu všichni. Ve světě fungují stovky podobných zařízení a těší se stále větší popularitě.

> Otevírací doba

Pondělí zavřeno
Úterý 12:00 - 20:00
Středa 12:00 - 20:00
Čtvrtek 10:00 - 20:00
Pátek 10:00 - 20:00
sobota 10:00 - 20:00
neděle 10:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9 - Letňany
Ulice: Tupolevova 772
Telefon: +420 725 927 410
E-mail: [email protected]

> Komentáře