Zruč nad Sázavou dětem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zruč nad Sázavou dětem

> Fotogalerie

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Ve Zruči nad Sázavou se děti zabaví na celý den. Přímo v zámeckém areálu je v hradním příkopu pro děti připravena Zábavně-naučná stezka rytíře Miloty z Kolowrat. Děti si zde zábavnou formou vyzkouší, jak se dříve trénovali mladí rytíři. Veškeré herní prvky jsou ze dřeva - například lukostřelba, hod sekyrou, lov rybiček aj. Za splnění úkolů budou v infocentru odměněni čestným glejtem. Holčičky zaujme podkrovní výstava "Království panenek a medvídků", kde jsou exempláře ze všech koutů světa. S dětmi navštivte i Kolowratskou věž, ze které je z výšky 20-ti metrů překrásný výhled na celý zámecký areál. Vnitřek věže je interaktivní a tak si děti cestou nahoru vyzkouší zábavné skládačky, úkoly i průlez tajnou zdí. Cca 100m od zámeckého areálu je volně přístupné dětské hřiště s více než 40-ti herními prvky. Unikátní je i zdejší kuličková dráha s můstky, skokánky a tunely. V areálu dětského hřiště je i dětské dopravní hřiště, kde si mohou na šlapacích autíčkách vyzkoušet pravidla silničního provozu nebo si jen tak zajezdit. Více informací obdržíte v infocentru, které sídlí v průjezdu zámku nebo na tel. 327 531 329.

> Otevírací doba

Od května do září denně včetně víkendů od 10 - 17 hodin. Stezka je přístupná jen za dobrého počasí kvůli bezpečnosti dětí, neboť všechny herní prvky jsou dřevěné.

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Zruč nad Sázavou
Ulice: zámek a okolí
Telefon: 327 531 329
E-mail: [email protected]

> Komentáře