Rambajs Café park | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rambajs Café park

Foto: Michal

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Základním stavebním kamenem byla myšlenka, že se z dnešního konzumního světa ztrácí komunikace, servis založený na citu a tím také pocit nenaplněné chvíle vychutnat si kávu a cítit se příjemně. Protože je stále více podniků, kde již od dveří cítíte, že jste snad neměl/a chodit. Rádi bychom tedy chtěli podpořit vytrácející se přísloví „Náš zákazník, náš pán …“. Jelikož jsme aktivní lidé a ve svých zaměstnáních jsme se doposud snažili svým zákazníkům poskytnout, co potřebují. Tak i nyní chceme těmto aktivním lidem dopřávat chvilky, kdy se zase chvilku někdo postará o ně a mohli si tak odpočinout u chutné kávy a skvělých zákusků. https://youtu.be/uQuhiktJ32U V Rambajsu Vám můžeme nabídnout Skvělou a chutnou kávu značky Siamo Caffe, připravovanou proškoleným personálem. Velmi chutné a poctivé dorty či zákusky od výhradního dodavatele cukrárna Panenka. Ovocné domácí limonády MB ve výběru z několika druhů ve studené či teplé variantě. Standardní nabídku komerčních nealkoholických nápojů. Alternativní nabídku přírodně slazených nealkoholických nápojů značky Little Miracles a Berry White. Tuzemská i zahraniční vína. Alkoholické nápoje a míchané drinky. Různé pochutiny od oříšků po pendreky.

> Otevírací doba

pondělí až neděle 9.00 – 19.30

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Beroun
Ulice: nám. Joachima Barranda
Telefon: 607062905
E-mail: [email protected]

> Komentáře