Park Brumlovka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Park Brumlovka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

První etapa parku Brumlovka s hlavní dominantou, krásným dětským hřištěm se spoustou atrakcí a herních prvků, je určitě tím pravým zpestřením každého dne pro rodiny s dětmi z blízkého i dalekého okolí. Starší děti se určitě s obrovskou chutí vydovádí na dvou pyramidových věžích, jejichž součástí jsou tunely se skluzavkami. Rovnováhu a postřeh si mohou vyzkoušet na balančních blocích, skákacích discích nebo u kuličkového stolu. Připraveno je několik druhů houpaček a pro nejmenší děti dřevěný domeček, tabule na kreslení nebo kolotoč. Díky rozmanitosti a dětské fantazii se jim toto hřiště jen tak neomrzí a rodiče si zatím mohou odpočinout na lavičkách krásně upraveného parku v příjemné zeleni. A zapůjčit si mohou třeba knížku z místní KnihoBudky. Areál BB Centrum - parkování o víkendu zdarma. Autobusová zastávka Brumlovka nebo cca 500 m pěšky ze stanice metra C - Budějovická.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Areál BB Centrum - Za Brumlovkou 1519/4, Michle
Telefon: 221582111
E-mail: [email protected]

> Komentáře