Pohádkový les Vaňov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádkový les Vaňov

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.2  (6x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pohádkový les Vaňov - turistická trasa v duchu pohádek je velkým lákadlem pro rodiny s dětmi. Cesta bez velkých výškových rozdílů začíná ve Vaňově a měří 4,6 km. Nad Vaňovem můžete také navštívit jeden z nejvyšších vodopádů Českého Středohoří. Nachází se na Podlešínském potoce a je tvořen dvěma čedičovými stupni, jejichž společná výška činí úctyhodných 26 m. V tomto lese na vás čeká velké překvapení. Jen co do něj vejdete, pohltí Vás pohádková atmosféra. Při procházce tu najdete přibližně 20 zvířátek a pohádkových bytostí (např. Rumcajs, Manka s Cipískem, Neptun, mnich, Madona, vodník, vodní mlýn, liška, pes, medvěd, puma, jezevec, krtek apod.). Dostanete se tam autobusem číslo 15 ze zastávky Divadlo (umístěné před bývalým autobusovým nádražím ) a vystoupíte na zastávce Hřbitov. Poté odbočíte pod viadukt (vpravo) a za viaduktem budete pokračovat vlevo po zelené turistické značce stále rovně ve směru na Dolní Zález.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Ústí nad Labem

> Komentáře