Zámecká pouť Rudolfa Chotka na zámku Kačina | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zámecká pouť Rudolfa Chotka na zámku Kačina

> Termín

28.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zámecká pouť Rudolfa Chotka, to je bohatý program, moře smíchu a dobré nálady. Program: Dětské oči jistě rozzáří Inka Rybářová se svým zábavným pořadem pro děti. Inka Rybářová je známá zpěvačka a autorka mnoha písniček pro děti. Maxíci Zazpívat a zatancovat si můžete se skupinou Maxíci. Maxíci kromě osvědčených hitů známých z původních Maxim Turbulenc hrají i nové autorské písničky. Parkour a akrobacie Milujete Vy i Vaše děti parkour? Přijďte se naučit nové triky nebo jen přihlížet šikovným parkouristům. Show Flow vision, pěti členné akrobatické skupiny Vás jistě nadchne svým talentem. Specializují se na parkour a freerun. Patři mezi elitu v umění pohybu. Chůdadlo Pohled na život z výšky je snem každého z nás. Šikovní chůdaři ze skupiny Chůdadlo Vám předvedou svůj um, zahrají pohádky. Těšit se můžete na velkolepé představení s příběhem. Ahoj Moře Dospělá část návštěvníků jistě uvítá koncert skupiny Ahoj Moře, která svými písněmi podtrhne příjemnou atmosféru. Výstava orchidejí Milovníci orchidejí se mohou těšit na výstavu orchidejí. Ukážeme Vám i méně známé rostliny. Naučíme Vás, jak je pěstovat. Možná si i nějakou odnesete domů. Duch Rudolf Už Vás po zámku provedl duch? Že né? Přijďte na prohlídku zámku v 11, 13 a v 15 hodin a nechte se unést netradičním výkladem a prohlídkou. Dále se můžete těšit na další pohádky a představení pro děti, svezení na koních, dřevěný kolotoč, tržiště a mnoho dalšího. Přijďte se podívat!

> Otevírací doba

9:00-12:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Svatý Mikuláš
Ulice: zámek Kačina

> Komentáře