Národní divadlo Brno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Národní divadlo Brno

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.8  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na všech scénách NdB vítají děti s otevřenou náručí. Budovat poučené a věrné mladé divadelní publikum je jeden z podstatných cílů Národního divadla Brno. K tomu kromě snahy aktivně navazovat dlouhodobě dobré a úzké vztahy se základními, středními školami a ostatními dětskými zařízeními napomáhá také nabídka možnosti účastnit se umělecké produkce NdB v rámci Dětského sboru Brno a Baletní školy I. V. Psoty. Aktuální repertoár NdB nabízí následující inscenace vhodné pro dětské publikum: Papageno hraje na kouzelnou flétnu Pohádka o nevyřáděném dědečkovi Sněhurka a sedm trpaslíků Brněnské pověsti Kvak a žbluňk Ostrov pokladů Perníková chaloupka Zlatovláska Všelijaká koukátka premiéra 16.10.2016 Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka premiéra 4.11.2016 Pro školy a studenty různých věkových kategorií hrají také dopolední představení, pro konkrétní nabídku kontaktujte Jolanu Zajíčkovou: 542 158 236, 725 935 229, [email protected] Mimo hromadných objednávek pro školy a běžné studentské slevy nabízí speciální slevové akce pro studenty středních a vysokých škol.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Janáčkovo divadlo- Rooseveltova 31/7

> Komentáře