Příměstské a letní tábory s Robinsonem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Příměstské a letní tábory s Robinsonem

> Videogalerie

> Fotogalerie

> Termín

1.4.2018 - 31.10.2018

> Hodnocení

3.7  (3x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

„Robinson - to je nejlepší zábava nejen na léto" Robinson pořádá moderní letní tábory a příměstské tábory v Praze a okolí. Rodiče oceňují nasazení, férové jednání a perfektní služby. Dětem se z akcí nechce domů, a rády se každý rok vracejí. Můžete vybírat z pobytových letních táborů nebo táborů příměstských. LETNÍ TÁBORY Moderní dobrodružné tábory jsou všeobecně zaměřené na hry, pohybové aktivity a sporty v přírodě. Děti všestranně rozvíjíme metodou zážitkové pedagogiky a výchovy dobrodružstvím. Tábory jsou určeny pro děti ve věku 6–16 let. Doporučené věkové rozmezí je uvedeno u každého tábora. Kratší týdenní a desetidenní turnusy jsou ideální pro mladší děti, čtrnáctidenní pobyty jsou určeny pro děti ve věku 8–16 let.“ Pro letošní rok jsme připravili několik super témat, která děti přenesou do světa kouzel, na jiné planety, „opuštěný ostrov“… a všude bude spousta dobrodružství, luštění záhad a hlavně boje dobra se zlem! A s tím se nejlépe bojuje v partě s kamarády. - LETNÍ TÁBOR HARRY POTTER a HARRY POTTER S ANGLIČTINOU Na tábor pojedeme opravdovým parním vlakem! Naučíme se kouzlit, létat na koštěti, hrát mudlovský famfrpál, a možná vyřešíme i velkou detektivní záhadu. - FILMOVÝ & YOUTUBE TÁBOR Každý může natočit svůj originální příběh v prostředí kouzelnické školy Harryho Pottera! Příběh začíná už cestou v opravdovém parním vlaku. - LETNÍ TÁBOR ZTRACENÝ OSTROV Dobrodružný tábor v jihočeské přírodě. Hry, sportování a zábava! Letos téma Star Wars. Pro malé holky a kluky hravé „ZOO pro droidy“. Kdo bude chtít, může si s sebou vzít kolo a užit si ještě více zábavy a pohybu! - LETNÍ TÁBOR MINECRAFT Oblíbená hra naživo. Bez počítačů, naživo, to je teprve ono! Nový příběh, nové hry, nové zážitky. - PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY Oblíbené příměstské tábory v Radotíně, Klánovicích, Vinoři, Suchdole, Říčanech, Pankráci a na Smíchově. Pro děti už od 5-ti let! Přihlásit děti můžete na týden nebo na jednotlivé dny. Pro letošní léto jsme připravili dva super programy „Lov Pokémonů naživo“ a „Sportovní tábor“!

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5 - Smíchov
Ulice: Braunova 2529/1
Telefon: 739 465 490
E-mail: [email protected]

> Komentáře