Školička Radost | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Školička Radost

Foto: Helena Pichová

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Školička rodinného typu se zahradou a s prvky Montessori nabízí profesionální péči pro děti od 2 do 4 let v pražských Vršovicích. CO NABÍZÍME? Informační schůzky, první zvykání ve školičce zdarma. První zvykání ve školičce je vždy zdarma, děti mají možnost zúčastnit se našeho dopoledního programu a seznámit se s dětmi i paní učitelkami. Výběr z variabilních možností docházky. Nabízíme dopolední, odpolední, jednodenní až celotýdenní docházku dle Vašich potřeb, náhrady zaručují plné vybrání zaplacené docházky. Máme osobní přístup ke všem dětem. Malý počet děti ve školičce a zkušený personál nám umožňují poskytovat kvalitní a individuální péči o děti. Máme pro děti bohatý program zaměřený na jejich všestranný rozvoj. Péče o děti ve vaší domácnosti. V rámci našich možností také zajišťujeme denní, večerní či víkendové hlídání u vás doma. Kroužky a výlety. Pro děti od 4 do 6 let nabízíme výtvarný kroužek a kroužek matematiky metodou M. Hejného. Pořádáme 1x měsíčně společné sobotní výlety na zajímavá místa v Praze.

> Otevírací doba

otevřeno denně od 8:00 do 16:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10 - Vršovice
Ulice: Ukrajinská 9
Telefon: 773918218
E-mail: [email protected]

> Komentáře