Kavárna Taky Ňam Ňam | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kavárna Taky Ňam Ňam

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Otevřeli jsme na Kladensku další pobočku ŇAM ŇAM dobrot. Nově nás najdete v kamenné prodejně v Tuchlovicích, kterou opustil původní nájemce. CO PRO VÁS V MÁME? Především naši vymazlenou zmrzlinu Bombato, která je v Tuchlovicích k dostání v mnoha příchutích, a to jak v těch klasických (Pravá čokoláda, Voňavá vanilka, Jahoda Bombato, Banány se smetanou, Zralé maliny…), tak i sezónních. Platí přitom, že ctíme tradici poctivého řemesla, takže: ve smetanových zmrzlinách Bombato najdete pravou smetanu ovocné zmrzliny obsahují tolik ovoce, kolik se do nich jen vejde; nepoužíváme zbytečnou chemii – vyrábíme z přírodních produktů; skoro všechny naše zmrzliny jsou bezlepkové (výjimky Vám ráda sdělí naše obsluha); propojujeme léty získané zkušenosti (a taky selský rozum) se špičkovou zmrzlinářskou technologií. K tomu vám v Tuchlovicích nabídneme vynikající kávu. Dejte si šálek pro radost, pro povzbuzení, pro chuť... Těšíme se na setkávání s vámi, ať už se u nás stavíte jen tak cestou domů, do práce, do školy anebo tudy projíždíte třeba na kole (budou stojany!). P. S. V tuchlovické zmrzlinárně nejsou k mání naše dorty... Proč? Protože v Tuchlovicích jsou už dlouhá léta specialisty na dorty naši milí kolegové z cukrárny Panenka na náměstí a my nechceme soutěžit, ale naopak spolupracovat.

> Otevírací doba

pondělí–neděle: 10–18:30 hodin

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Tuchlovice
Ulice: Hřbitovní 204
Telefon: 775 583 552

> Komentáře