Kavárna Kravál na větvi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kavárna Kravál na větvi

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Nekuřácká kavárna - prostor pro setkávání, odpočinek a kulturu. Dětský koutek, ale i malé podium pro občasnou hudební, literární, dramatickou či jinou kulturní produkci. Prostředí, kam si přes den rádi přijdou posedět rodiče s dětmi, ale i kolegové po pracovní době na sklenku. Nespecializujeme se tedy na konkrétní skupinu zákazníků. Myslíme si, že v této lokalitě chybí kulturně - intelektuální centrum cílené právě na širokou veřejnost. Do studentských klubů sotva zavítají maminky s dětmi, do klasických hospod se zase nechce na kávu seniorům. My nabízíme prostředí milé všem! Pravidelná volnočasová činnost a spontánní akce - Další částí projektu je pravidelná volnočasová činnost prostřednictvím tvůrčích dílen (workshopů). Těšit se můžete na výtvarné, pohybové a jiné dílny s odbornými lektory, které budou zajímavou tvůrčí možností, jak strávit odpoledne. A to jak pro děti, tak hlavně pro dospělé, kteří se jen tak k aktivitám „kroužkového“ typu už nedostanou. Dílny budou konány s minimálně měsíční frekvencí a budou tematicky zaměřené (vánoční, velikonoční, výroba masek na masopust, výroba draků, atd.). Hudební a jiné produkce - Nabízíme prostor i pomoc při realizaci vlastních nápadů, zejména pro hudební a divadelní aktivity mladých začínajících uskupení i jednotlivců. Těšte se ovšem i na známější jména, pravidelné jazzové i jiné večery. Cílem je fungování „centra“ jako otevřené scény!

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: Suchdolské náměstí 734/3
Telefon: 603 421 546
E-mail: [email protected]

> Komentáře